فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه «گنجینه دفاع مقدس، تمام نشدنی است» افزود: می توان با اتکا به این گنجینه به جنگ با شبیخون فرهنگی دشمن رفت و با توصیف واقعیت شهیدان می‌توان به این شبیخون، پاتک زد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) صبح یکشنبه در مراسم کلنگ زنی احداث نمایشگاه دفاع مقدس و افتتاح ساختمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این نیرو که در سازمان ایثارگران نزاجا برگزار شد، گفت: در نیروی زمینی به عنوان پر رنگ ترین مولفه‌ به سه اصل ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری باور و اعتقاد داریم.

وی با تاکید بر اینکه ولایت موجب می‌شود که در گمراهی و جهل نمانیم و امروز ولی فقیه از نعمات الهی است، گفت: در بحث های نظامی با ستاره قطبی سروکار داریم، اما امروز در جغرافیای عشق، ایثار، معنویت و ولایت مداری نزاجا، ۴۶ هزار ستاره وجود دارد که هر کدام می‌تواند یک نسل و جامعه را به طرف وعده های الهی و صراط مستقیم رهنمود کنند. در نزاجا وارث ۴۶ هزار انسان هستیم و این افراد پر پر شدند تا درخت تنومند نظام جمهوری اسلامی رشد کند.

فرمانده نزاجا با بیان اینکه «گنجینه دفاع مقدس، تمام نشدنی است» افزود: می توان با اتکا به این گنجینه به جنگ با شبیخون فرهنگی دشمن رفت و با توصیف واقعیت شهیدان می‌توان به این شبیخون، پاتک زد. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند «زنده نگه داشتن یاد شهیدان، کمتر از شهادت نیست».

امیر حیدری خاطرنشان کرد: در ابتدای راه بسیار طولانی و پر فراز و نشیبی هستیم. در این عرصه همانطور که شهدا با دادن آنچه داشتند و در راه خدا از حیثیت نظام دفاع کردند، سربازان فرهنگی باید پرچمی که در دست شهدا بود را در دست بگیرند و در شبیخون فرهنگی علیه نظام ایثارگری کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، محسن صادق نیا رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس (حادم) نیروی ارتش نیز در این مراسم به ارائه گزارشی از عملکرد حادم پرداخت و تشکیل و تجهیز مدیریت‌های حادم استانی و راه اندازی نهضت ترجمه به منظور صدور فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در این مجموعه برشمرد.

وی همچنین تصریح کرد: رسالت خود را بر آن می‌دانیم تا با هدایت افسران، درجه داران و افسران جنگ نرم در ارتش با بکارگیری قدرت قلم و مبارزه تن به تن در فضای سایبر به کابوسی برای تحریف کنندگان جنگ تحمیلی و مهاجمان فرهنگی تبدیل شویم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا