[ad_1]

امنیت زیربنای هرگونه پیشرفت در کشور/ پلیس مدافع امنیت، آسایش و آرامش مردم استبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار «احمدرضا رادان» رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در خط مقدم تأمین نظم و امنیت اجتماعی در کشور است که بیشترین میزان تعامل و ارتباط با اقشار مختلف اجتماعی را دارد و بیش از هر سازمان و نهادی نیازمند همراه­‌سازی و جلب مشارکت عمومی در راستای اجرای مأموریت­‌های ذاتی خود است.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، عنوان کرد: تأمین امنیت پایدار در جامعه نیازمند همکاری و مشارکت مردم و تمامی سازمان‌ها و نهاد‌های ذی‌ربط است که می‌تواند در هفته نیروی انتظامی همچون ایام سال فرصت را مغتنم شمرده و با ارائه خدمات مضاف نسبت به جلب مشارکت بیشتر افکار عمومی و همراه ساختن آن‌ها اقدام کند.

سردار رادان با اشاره به شعار هفته ناجا در سال جاری با عنوان «با هم برای امنیت و سلامت» تصریح کرد: انتخاب این شعار بیانگر آن است که پلیس در تمامی مراحل زندگی اجتماعی مردم مدافع امنیت، آسایش و آرامش آن‌هاست.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه امنیت نیازی بنیادین و پایدار است که فراهم شدن سایر نیاز‌های جمعی منوط به استقرار آن است، خاطرنشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی همواره بر خود می‌بالند که در مسیر خدمت به مردم، که همانا برقراری نظم و امنیت، آرامش و آسایش برای آن هاست، گام برمی‌دارند.

سردار رادان با تأکید بر اینکه امنیت زیربنا و زیرساخت هرگونه توسعه در کشور به شمار می‌رود، اظهار داشت: تأمین امنیت پایدار و نظم داخلی مهمترین وظیفه پلیس است که در این مسیر شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی وجود امنیت پایدار در جامعه را مهمترین مطالبه مردم دانست و گفت: نیروی انتظامی همواره از مردم، در کنار مردم و با مردم است و خدمتگزاری به هموطنان عزیز را بزرگترین و بهترین مدال افتخار برای خود می‌داند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در جمهوری اسلامی ایران بر مدار ولایت و پیروی از حضرت امام خامنه ای، فرماندهی معظم کل قوا گام برمی‌دارد، خاطرنشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی در این مسیر که همانا تحقق امنیت پایدار در کشور است از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و تا پای جان ایستاده اند.

سردار رادان از مردم به‌عنوان مهمترین سرمایه‌های اجتماعی پلیس یاد کرد و گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی همواره به سوی مردم دست نیاز برای مشارکت در تأمین امنیت دراز کرده و هیچ ابایی از آن ندارد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیتی که در شأن و منزلت مردم عزیزمان باشد، شبانه‌روز تلاش و مجاهدت می‌کند، اظهار داشت: فرماندهی معظم کل قوا در سخنان خود همواره از کارکنان نیروی انتظامی به‌عنوان مجاهدان فی سبیل‌الله یاد کرده اند که مایه مباهات است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در پایان از تمامی همکاران خود که در راه تأمین نظم و امنیت جامعه تلاش می‌کنند، درخواست کرد با تمام وجود برای برقراری آسایش و آرامش مردم تلاش کرده و خود را خادمان کوچک آن‌ها بدانند.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]