به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مجمع به‌ صورت برخط و با حضور امیر هوشنگ جنگی، رییس مجمع، یاسر علیدادی و حسن جعفری، ناظران مجمع؛ مصطفی مقصودی، منشی مجمع؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان سازمان بورس و اوراق‌بهادار و بیمه مرکزی و نیز جمعی از سهام‌داران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر از تحقق سود هزار و ۳۰۰میلیارد تومانی در بخش سرمایه‌گذاری خبر داد و تصریح‌ کرد: امید است تا پایان سال در این بخش شاهد هزارو۶۰۰میلیارد تومان سود سرمایه‌گذاری‌ها باشیم و ارزش پرتفوی بورسی شرکت به بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان برسد.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه در آینده نزدیک شاهد یک جهش حداکثری در بخش سرمایه‌گذاری خواهیم بود، تصریح‌ کرد: با بهره‌مندی از دارایی‌های ثابت و پتانسیل‌های موجود در شرکت سرمایه خود را افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه کوثر دستیابی به سود عملیات بیمه‌گری و کاهش زیان بیمه‌گری را یکی از برنامه‌های شرکت برشمرد و عنوان کرد: سعی داریم با برنامه‌ریزی و ورود به بازارهای مالی سودده جایگاه خود در میان سه شرکت برتر سوداور در  میان شرکت‌های بیمه‌ای را حفظ کنیم.

مجید مشعلچی فیروزآبادی کسب جایگاه در بین سه شرکت برتر بیمه‌ای خصوصی را چشم‌انداز شرکت دانست و خاطرنشان‌کرد: افزایش رضایت مشتریان و سوداوری دو هدف اصلی شرکت است.

وی افزود: رشد سهم از بازار صنعت بیمه، رضایت‌ ذی‌نفعان، پرداخت به‌موقع و برآورد منصفانه خسارت، بهینه‌سازی ترکیب فروش، کسب بالاترین سطح مالی توانگری مالی، ارتقای سطح توانمندی و بهره‌وری سرمایه انسانی و رشد سودآوری با بهینه‌سازی عملیات بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری موفق از اهداف کلان شرکت است.

مدیرعامل بیمه کوثر تصویب افزایش سرمایه را گامی مهم در رشد و شکوفایی شرکت دانست و تاکید کرد: امید است در سال جهش تولید براساس منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری را در عملکرد شرکت و فخر سهام‌داران رقم بزنیم.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و  خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.منبع:مهر