[ad_1]

هفته اختصاصی خراسان‌‌جنوبی در دفاع مقدس گرامی داشته شدبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بیرجند، سردار «علی قاسمی» فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی امشب در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: از روز گذشته میزبان سردار «ضیاءالدین حزنی» دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران در مناطق محروم استان خراسان‌جنوبی هستیم.

وی از دیگر برنامه‌های سردار «حزنی» به استان خراسان‌جنوبی را افتتاح ۳۷۰ طرح محرومیت‌زدایی ذکر و بیان داشت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۷۴ میلیارد تومان در استان به بهره‌برداری رسید.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی با اعلام اینکه این پروژ‌ه‌ها شامل ۲۳۷ پروژه احداثی، ۵۵ طرح تکمیلی و۸۳ پروژه در دست ساخت است، عنوان کرد: این پروژه‌ها شامل ۶۶ مورد احیا و لایروبی قنوات، ۲۰ مورد انتقال آب (کانال و لوله‌گذاری)، استخر ۲۲ مورد استخر ذخیره آب، ۵۱ پروژه تأمین آب شرب و شبکه فاضلاب، هفت مورد کارگاه اشتغال و ۸۳ مجموعه فرهنگی، ورزشی و آموزشی است.

قاسمی با بیان اینکه طی این سفر پروژه سالن ورزشی روستای افین به نمایندگی از ۳۷۰ طرح محرومیت‌زدا در استان به بهره‌برداری رسید، تبیین کرد:  ادای احترام به مقام شهدا آرین‌شهر، بازدید از الگوهای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی و افتتاح ۴۵۲ کارگاه کمک اشتغال روستایی از دیگر برنامه‌های سفر سردار حزنی به استان خراسان‌جنوبی بود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های سفر سردار «حزنی» در راستای گرامیداشت هفته اختصاصی خراسان‌‌جنوبی در دفاع مقدس اجرا شد، عنوان کرد: علاوه بر ویژه برنامه‌های گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس، ۱۵ تا ۲۱ آذر به‌ عنوان هفته اختصاصی خراسان‌‌جنوبی در دفاع مقدس انتخاب شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]