[ad_1]

افتتاح حدود ۲ هزار و ۵۵۰ پروژه توسط بسیج سازندگی مازندران در سال جاریبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ساری، «محمدمهدی اقبال‌پور» مسئول بسیج سازندگی مازندران امروز در مراسم افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره در روستای اتو سوادکوه با تبریک پیشاپیش هفته بسیج اظهار داشت: بسیج سازندگی استان حدود ۲ هزار و ۵۵۰ پروژه در سطح استان در سال ۹۹ در دست اقدام دارد که هزار و ۲۵۰ تا از نوع پروژه محروم و عمرانی است که دیوار‌های حفاظتی و انواع سالن‌های ورزشی، مراکز بهداشت، مدرسه و بخش‌های فرادست در روستا‌ها را شامل می‌شود.

وی افزود: بسیج سازندگی با همکاری دستگاه‌های اجرایی کمک می‌کند تا محرومیت روستا‌ها کاهش پیدا کند.

اقبال‌پور با بیان اینکه این پروژه را بسیج سازندگی مجری بود، خاطرنشان کرد: همچنین کارفرمای آن سازمان برنامه و بودجه بود که در زمینی به مساحت ۹۵۰ متر مربع با حوزه جانبی و یک و نیم میلیارد هزینه نزدیک به دو سال و اندی ساخته شد.

«مهدی رازجویان» معاون عمرانی استانداری مازندران به اقدامات بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران در حوزه ورزش استان اشاره کرد و ساخت سالن ورزشی رامسر و پروژه شهید متقی ساری را از جمله آن‌ها عنوان کرد.

وی افزود: هر جا که به مشکل نقدینگی و کمبود توان مهندسی برخورد می‌کنیم بسیج سازندگی با کمترین هزینه و بیشترین بهره‌وری پای کار است که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]