اعمال جریمه شش هزار خودرو به دلیل عدم استفاده از ماسک/ پلمب ۱۱۰ واحد صنفیبه گزارش خبرنگار اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار سرتیپ «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم اجرای طرح مشترک «امنیت سلامت‌محور» در سطح شهر تهران که با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و ارتقای سلامت جامعه برگزار شد، اظهار داشت: در جهت کمک به مهار ویروس کرونا در صحنه حضور خواهیم داشت و نیروی انتظامی در کنار کادر درمان برای پیشگیری و مقابله با کرونا حضوری فعال خواهد داشت.

وی ادامه داد: پلیس از ابتدای شیوع ویروس کرونا در صحنه حضور داشت و کمک به کادر درمان را یکی از اولویت‌های خود دانست.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در دو هفته گذشته، اهمیت کمک و کاری که پلیس باید در سطح جامعه انجام دهد، برای پلیس‌های تخصصی تشریح شد.

سردار رحیمی گفت: ۵۰ گشت امنیت اخلاقی در راستای سلامت فعالیت خواهند کرد؛ همچنین ۱۵۰ گشت مشترک از اصناف، پلیس اماکن واحد‌ها و ادارات بهداشت و تعزیرات تشکیل شده است.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه برخورد‌های ما جدی و سخت شده و ۳۶۳ هزار و ۳۹۲ مورد تذکر داده شده است، بیان کرد: ۳۵ هزار ماسکِ تولید شده توسط پلیس، توزیع شده است.

وی اظهار داشت: طی روز‌های گذشته ۲۳ هزار واحد صنفی مورد نظارت قرار گرفتند که ۳۱۱ هزار واحد صنفی تذکر گرفتند و ۷۱۰ واحد اخطار پلمب دریافت کردند؛ همچنین ۱۱۰ واحد صنفی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: شش هزار خودرو به دلیل عدم استفاده از ماسک اعمال قانون شدند.

انتهای پیام/ ۲۴۱