[ad_1]

سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: پلیس راهور فاتب در ایام برگزاری هفته ناجا که از ۲۷ مهرماه ۱۳۹۹ آغاز و تا دوم آبان ماه ادامه دارد برنامه‌های گوناگون و متنوعی را پیش بینی و در نظر گرفته است که با توجه به نامگذاری هر یک از روزها با پیامی خاص از طرف ستاد ناجا، اقدامات و برنامه‌های پلیس راهور فاتب نیز اجرا می‌گردد.

وی گفت: ستاد ناجا شعار امسال هفته ناجا را «با هم برای امنیت و سلامت» انتخاب کرده است و برای هر یک از روزها نیز پیام متناسبی را منتخب نموده است و روزهای هفته ناجا سال ۹۹ با عنوان «حفظ ارزش‌ها، ولایت مداری، پلیس در تراز انقلاب اسلامی» آغاز می‌شود.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: در روز اول این هفته که روز ۲۷ مهرماه است و با شعار «اقتدار توأم با رأفت، هوشمندی و خدمت صادقانه» آغاز می‌گردد پلیس راهور فاتب با حضور کارکنان خود در بوستان ولایت ورزش صبحگاهی کارکنان خود را در برنامه این روز گنجانده که این برنامه در آن روز اجرا خواهد شد و در ادامه برنامه‌های این روز، امضای تفاهم نامه بین پلیس راهور تهران بزرگ با مسیر یاب «رتا» را خواهیم داشت.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه که با شعار «مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی و توسعه امنیت» برگزیده شده است آغاز به کار پلیس دوچرخه سوار را در منطقه ۷ پلیس راهور فاتب شاهد خواهیم بود که با حضور رئیس پلیس راهور فاتب سردار محمد حسین حمیدی برگزار و شهردار منطقه ۷ نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد و در این روز کارکنان پلیس راهور فاتب با حضور در محل اهدای خون که در ستاد پلیس راهور فاتب مشخص شده اقدام به امر خداپسندانه اهدای خون خواهند کرد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: عنوان روز سه شنبه ۲۹ مهر «امنیت اقتصادی، کمک به تولید، آسایش عمومی» است که این روز با اجرای برنامه مانور موتورسواران قانونمند آغاز می‌گردد و ۱۰۰ نفر از موتورسواران نمونه به سمت معابر از پیش تعیین شده شهر تهران حرکت می‌نمایند. همچنین در ادامه برنامه‌های این روز برگزاری مراسم تجلیل از نمونه‌های ترافیکی را با دعوت از رانندگان منتخب حمل و نقل عمومی و با حضور معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خواهیم داشت که به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: روز چهارشنبه ۳۰ مهر نیز «آموزش همگانی، نظم و قانون مداری، فرهنگ ترافیک» نامگذاری شده است. همچنین در این روز و با حضور فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ستاد پلیس راهور فاتب، از پیشکسوتان کارشناسان تصادفات اخطاریه نویس ها، اپراتورهای مراکز و برترین‌های راهور تجلیل به عمل خواهد آمد و نیز در یکی از هنرستان‌های دخترانه با مسابقه کاریکاتور و نقاشی و شعر با موضوعات ترافیکی در سطح هنرستان‌های شهر تهران و با سخنرانی رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۰ تهران انجام می‌گردد.

وی افزود: پنجشنبه اول آبان ماه در روز شمار هفته ناجا، شعار «مرزبانی، ایثار وجوانمردی، همگامی با مرزنشینان» لحاظ شده است که در این روز به نفرات برتری که در مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب شرکت کرده بودند توسط هئیت رئیسه و رئیس عقیدتی سیاسی پلیس راهور فاتب جوایزی اهدا خواهد شد. و ادامه برنامه‌های این روز کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ با کوهپیمایی در ارتفاعات توچال برنامه‌های این روز را ادامه خواهند داد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: روز جمعه دوم آبان عنوان «سلامت خانواده، فضای مجازی پاک، جامعه امن» در نظر گرفته شده که در این روز تجلیل از خانواده شهدا را در برنامه به مانند روزهای قبل داریم.

وی بیان داشت: البته مسابقه پیامکی با عنوان «رانندگی با موتورسیکلت در شرایط جوی غیر عادی» نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا برگزار گردید که حدود ۱۲۰ هزار نفر در آن شرکت نمودند و پس از مشخص شدن نفرات برتر به هر یک از آنان جوایزی اهدا خواهد شد.

[ad_2]

منبع:مهر