اگر قرار باشد فقط یک نقطه قوت از تیم نام ببرم به اینیستا اشاره خواهم کرد. او فوق العاده است و انگار نه انگار که سن او از همه بالاتر است،او حرف ندارد و به خاطر وجود او شاید از همه انتقادات صرف نظر کنم.

به گزارش بسیج پرس, نویسنده شهیر فوتبال اسپانیا در یادداشتی تازه از عملکرد تیم ملی فوتبال اسپانیا انتقاد کرده و در بخشی مهم از مطالب خود درباره مشکل گلزنی تیم ملی اسپانیا ابراز نگرانی کرده است، متن این یادداشت را از نظر می گذرانید:

« بیشتر بازی می کنند تا این که گل بزنند، این برای من نگران کننده است، همه ما اسپانیای ۲۰۰۸ را به یاد داریم، آنها خوب بازی می کردند اما خوب هم گل می زدند، البته از بازی مردان لوپتگی راضی هستم، بوسکتس در میانه میدان واقعا نقش خود را به خوبی ایفا می کند و همیشه همانجایی است که باید باشد، بازیکنان خیلی خوب یکدیگر را پوشش می دهند و واقعا هر چه تلاش کردم میان پست های مختلف، فضای خالی نگران کننده ببینم، موفق نشدم. این خیلی خوب است اما کافی نیست و ما نباید دچار مشکل تمام کنندگی و گلزنی باشیم. در بازی اخیر برابر سوئیس نباید گل می خوردیم و باید چندین گل به ثمر می رساندیم.

کمی هم نگران راموس هستم، ابرستاره ای که در سخت ترین دقایق بازی به داد تیم می رسد اما در چند بازی ملی اخیر و حتی در چند بازی اخیر رئال مادرید او را بسیار خنثی دیده ام و نگران او هستم.

از کارواخال کمی ناامید شده ام، البته که اودریوسولا هست و اتفاقا خیلی هم خوب کار کرده و شاید به بازیکن فیکس تیم ملی تبدیل شده باشد.

به طور کلی نگران سمت راست تیم هستم، خوب بازی می کنیم اما اگر تیم مقابل ما یک تیم قدرتمند و جهانی باشد، از این نقطه ضعف ما به خوبی استفاده خواهد کرد.

اگر قرار باشد فقط یک نقطه قوت از تیم نام ببرم به اینیستا اشاره خواهم کرد. او فوق العاده است و انگار نه انگار که سن او از همه بالاتر است، او حرف ندارد و به خاطر وجود او شاید از همه انتقادات خود صرف نظر کنم.

اسپانیا باید با کیفیت بازی کند اما گل هم باید بزند، به نظر من قدرت تمام کنندگی خط آتش اسپانیا کم شده و این در آستانه جام جهانی یک خطر جدی است و باید در کلاسهای توجیهی چند روز آینده گوشزد شود، خط دفاعی حریفان اسپانیا در مرحله گروهی قوی هستند و باید نگران مهار مهاجمین خود باشیم.

دسته بندی: آخرین اخبار, ورزش جهان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>