به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از یزد، شهید «مصطفی رنجبر اسکندانی» ۲۳ فروردین ۱۳۴۱ در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا پایان دوره ابتدایی تحصیل کرد. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان پاسدار و تک تیرانداز راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد.

سرانجام در ۳ فروردین ۱۳۶۱ در دشت عباس بر اثر اصابت گلوله به پا به شهادت رسید.  

در ادامه وصیت‌نامه این شهید بزرگوار را از نظر می‌گذرانیم:

بسمه تعالى

خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامى امام خمینى و سلام بر شهیدان راه حق و حقیقت.  

اسلام دینى است کامل که در آینده بر تمام جهان هستى حکومت خواهد کرد. ولى براى این اسلام چقدر خون ریخته شده است و امام حسین (ع) در صحراى کربلا چه جانفشانى‌ها که کرده است تا اسلام در دنیا بجاى بماند و جوانان، اما چقدر خون داده‌اند تا انقلاب اسلامى و حکومت اسلامى برپا شد.

ولى من الان به جبهه مى‌روم با دلى پاک از درگاه ایزدمنان مى‌خواهم که اگر قابل هستم براى اینکه خون خود را فداى اسلام عزیز و امام زمان و نائب برحقش امام خمینى بدهم.

از مادر و پدرم مى‌خواهم اگر من شهید شدم براى من اصلا ناراحت نباشند که من جایم خوب است و از برادران که در سپاه اینجا یعنى سراوان هستند خواهش میکنم که اگر مى‌توانند در این مناطق بمانند و به اسلام خدمت کنند و مشتى بر دهان کفر و منافقین بزنند.

در پایان آرزوى سلامتى و طول عمر به رهبر انقلاب خمینى را خواهانم.

والسلام

اسلام در آینده بر تمام جهان هستى حکومت خواهد کرد

انتهای پیام/