[ad_1]

به گزارش بسیج پرس، وحید طالب لو دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با سایت این باشگاه از محمود فکری سرمربی این تیم حمایت کرد.

مشروح گفتگوی طالب لو در ادامه می آید:

* محمود فکری کاپیتان استقلال بوده و سال‌ها در این تیم بازی کرده و به استقلال تعصب دارد. قطعاً او برای استقلال گزینه بسیار خوبی است. او در سال‌های گذشته نشان داده یک مربی توانمند است. او قدرت رهبری و مدیریت دارد.

* محمود فکری در دوران بازیگری مثل یک مربی در زمین بود. نه اینکه به زور بلکه با احترام، تیم را در زمین مدیریت می‌کرد. این چیزی است که در ذات شخصیت اوست. باید به فکری وقت داد. من برای محمود فکری خیلی احترام قائلم.

*چند بازیکن جدید و کادر جدید به استقلال اضافه شده‌اند و کمی زمان می‌خواهد تا هماهنگی ایجاد شود. به نظرم فکری می‌خواهد با کمترین تغییرات نسبت به فصل قبل تیم را به میدان بفرستد تا بازیکنان جدید آرام آرام به ترکیب اضافه شوند.

* در کنار فکری افراد با تجربه‌ای مثل مرفاوی و مظلومی هستند. نیمکت استقلال را که می‌بینیم، خانواده استقلال را می‌بینیم. از چند نسل استقلال، در این تیم هستند. باید یک دل باشیم تا تیم به موفقیت برسد.

* با شرایطی که در لیگ ایران می‌بینم، تیم ما پتانسیل قهرمانی را دارد. استقلال باید شاداب‌تر کار کند و من فکر می‌کنم هنوز بدنسازی تیم به آن شکل مدنظر نرسیده است و در هفته‌های پیش روی بازیکنان شاداب‌تر خواهند شد و تیم شکل اصلی خود را پیدا می‌کند.

* معتقدم رشید مظاهری و سیدحسین حسینی می‌توانند به هم کمک کنند. اگر این اتفاق بیافتد هم این دو دروازه‌بان خوب رشد می‌کنند و هم استقلال به موفقیت می‌رسد.

[ad_2]

منبع:مهر