[ad_1]

به گزارش بسیج پرس پرس، سردار سید یوسف مولایی در بازدیدی از فرودگاه بین المللی پیام با مناسب توصیف کردن امنیت پروازی این فرودگاه، اظهار کرد: سطح امنیت پرواز در فرودگاه پیام نسبت به فعالیت‌های خود فرودگاه بسیار خوب است.

وی با اشاره به توسعه زیر ساخت‌ها در فرودگاه بین المللی پیام، افزود: مدیریت فرودگاه در این زمینه خوب عمل کرده و بخشی از زیر ساخت‌هایی را که نداشتند توانسته اند کامل کندد و از نظر تخصصی و فنی نیز با داشتن متخصصان توانمند، امکانات فنی مورد نیاز را تأمین کردند.

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به نقش این فرودگاه در توسعه استان و اینکه راه اندازی بخش مسافری پیام، کرج را ۱۰ سال به جلو می‌برد، گفت: اعتقاد سپاه بر این است که راه اندازی فرودگاه بین المللی پیام، می‌تواند به توسعه استان در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی روانی کمک کند، چرا که توسعه هر چه بیشتر این فرودگاه می‌تواند زمینه ساز اشتغال بیشتر، توسعه حمل و نقل شهری و در کل به نفع مردم و استان است.

سردار مولایی ادامه داد: به همین منظور ما نیز با توجه به دستاوردهای خوبی که پیام می‌تواند به استان و مردم داشته باشد از این ظرفیت موجود در استان در حد توان خودمان حمایت خواهیم کرد.

[ad_2]

منبع:مهر