فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اداره بهداشت و درمان نیروز زمینی ارتش با حضور کادر درمانی مجرب به صورت شبانه روزی در کنترل شیوع بیشتر ویروس کرونا و درمان بیماران، خدمات ارزنده ای را از خود به نمایش گذاشته اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم وداع با پیکر شهید سرهنگ اصغر عیسی آبادی از شهدای مدافع سلامت بیمارستان خانواده این نیرو گفت: خداوند برای هر انسانی مرگی را قرار داده است، اما زیبا ترین، والاترین و ارزنده ترین آن شهادت است، به این معنی که شهدای عزیز ما با خداوند معامله کرده اند و چه معامله ای می تواند پرسودتر و ارزشمندتر از این باشد.

وی ادامه داد: در تاریخ معاصر کشور ما، شهدای گرانقدری بوده اند که با نفس قدسی حضرت امام خمینی (ره) انقلاب را بیمه کرده و ریشه طاغوت را برچیدند، در این بین شهدای امنیت کشور و شهدای دوران دفاع مقدس از پیشتازان این راه بوده اند.

امیر سرتیپ حیدری در بخش دیگری از سخنانش افزود: نیروی زمینی ارتش در عرصه دفاع از حرم اهل بیت (ع)  نیز ید طولایی داشته و افسران رشیدی را در این راه تقدیم کرد، امروز نیز آنچه باعث افتخار این نیرو است و موجب شده تا ملت ما به وجود همچین نیرویی افتخار کنند، شهدای عزیز مدافع سلامت هستند و من به روح پاک همه عزیزانی که در مسیر مبارزه با بیماری، مانند شمع سوختند تا سلامت را به جامعه هدیه دهند درود می فرستم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: شهدا ستاره هایی هستند که مسیر و راه سعادت را برای ما مشخص می کنند و اگر می خواهیم راه ولایتمداری را گم نکنیم، باید همواره نگاهمان به شهدای عزیزمان باشد.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه از ابتدای شروع شیوع ویروس کرونا تمامی بیمارستان های نیروی زمینی ارتش به بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده اند گفت: اداره بهداشت و درمان نیروز زمینی ارتش با حضور کادر درمانی مجرب به صورت شبانه روزی در کنترل شیوع بیشتر ویروس کرونا و درمان بیماران، خدمات ارزنده ای را از خود به نمایش گذاشته اند.

وی خاطر نشان کرد: سرهنگ شهید اصغرعیسی آبادی همانند نوری است که در آسمان نیروی زمینی ارتش برای همیشه خواهد درخشید و تاریخ این نیرو هرگز این سرهنگ شهید را که نماد ایثار و از خودگذشتگی است را فراموش نخواهد کرد، هر کدام از شما کارکنان مجموعه بهداشتی درمانی نزاجا که امروز، عزادار و محزون در این مکان تجمع کرده‌اید خاطرات خوش و رفتار محترمانه  این شهید را از یاد نخواهید برد و از خداوند می خواهم این شهید را که عاشقانه در راه نجات جامعه انسانی به سویش پر کشیده پذیرا باشد و با ائمه معصومین (ع) محشور کند.

وی خطاب به خانواده شهید سرهنگ عیسی آبادی گفت: از خداوند برای این خانواده طلب صبر می کنم و خانواده این شهید مدافع سلامت باید بدانند که ملت ایران هرگز ایثار و فداکاری عزیز شما را از یاد نخواهند برد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان با اشاره به اینکه سرهنگ شهید عیسی آبادی چهارمین شهید مدافع سلامت نزاجا است، یاد و خاطره دیگرشهدای سلامت  از جمله، دکترهادی رضایی، دکترموسوی و سرکارخانم دکترروشندل را گرامی داشت.

سرهنگ شهید اصغر عیسی آبادی از کارکنان باسابقه بیمارستان خانواده نیروی زمینی ارتش بود که در قسمت فیزیوتراپی این بیمارستان مشغول به خدمت بود وی به واسطه تخصص خود دائما با بیماران کرونایی ارتباط مستقیم داشت و به این جهت خود نیز مبتلا به این ویروس شد که در نهایت روز گذشته به درجه رفیع شهادت و به جمع همرزمان شهید مدافع سلامت پیوست.

انتهای پیام

منبع: ایسنا