رضا منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس، نماد آزادگی، ایثار و ازخودگذشتی و مقاومت مردم غیور کشور است و آرامش و امنیت امروز ما مرهون خون شهدایی است تا پای جان ایستادند و خالصانه از میهن و ارزش‌های اسلامی دفاع کردند.

وی افزود: بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه همواره با تشکیل گروه‌های جهادی در خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم و حاشیه‌نشین اقدامات قابل توجهی را انجام می‌دهد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس از برنامه‌های ویژه بهداشتی و درمانی این مجموعه در مناطق محروم استان کرمانشاه خبر داد.

وی ادامه داد: به مناسبت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس تیم‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی استان خدمات ویژه بهداشتی درمانی را طی هشت روز و به هشت منطقه محروم در شهرستان‌های صحنه، کنگاور، هرسین، ثلاث‌باباجانی، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، اسلام‌آبادغرب و پاوه ارائه خواهند داد.

منصوری به حضور پزشکان متخصص، فوق‌تخصص، ماما و… در گروه‌های جهادی اشاره کرد و افزود: حداقل پنج پزشک متخصص و فوق‌تخصص در هر روز برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم مناطق محروم و حاشیه‌نشین استان در نظر گرفته شده است.منبع:مهر