به گزارش خبرگزاری بسیج پرس و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، تیم التعاون در حالی امروز برابر پرسپولیس قرار می گیرد که در لیگ عربستان شکست خورده است. بر خلاف اینکه التعاون در لیگ عربستان آرزوهای هوادارانش را بر باد داده است، این تیم در لیگ قهرمانان آسیا که برای دومین بار در آن حاضر است عملکرد چشمگیری داشته و با کسب دو پیروزی مقابل الدحیل قطر و الشارجه امارات و با ۶ امتیاز صدرنشین گروهش است و تلاش می کند در دیدار با پرسپولیس هم سه امتیاز کامل را کسب کند. 

هدف التعاون از بازی با پرسپولیس این است که همچنان در صدر جدول باقی بماند؛ همانطور که عبدالله عسیری سرمربی موقت التعاون اعلام کرد این تیم مصمم است تا نتایج ناامید کننده در لیگ عربستان را جبران کنند. 

از طرف دیگر تیم ایرانی (پرسپولیس) در حالی وارد این مسابقه می شود که به خاطر باخت به استقلال در فینال جام حذفی (آن مسابقه در مرحله نیمه نهایی برگزار شد) روحیه پایینی دارد. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به واسطه کسب یک امتیاز از شارجه در رده سوم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ در کشور قطر به مصاف هم می روند.منبع:مهر