[ad_1]

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از آذربایجان‌شرقی، «جواد احمدیان» مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی، از اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق محروم این استان خبر داد و اظهار داشت:بسیج جامعه پزشکی استان در کنار کادر درمان است.

وی با اشاره به فعالیت‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، گفت: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یکی از اقشار سپاه عاشورا است که بیشتر در حوزه سلامت به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

احمدیان ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی در کنار کادر درمان بوده و در صحنه مبارزه با کرونا نیز خوش درخشیده و در زمینه درمان بیماران کرونایی نیز ورود کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در سطح استان برخی مناطق بودند که کادر درمانی کفاف آنجا را نمی‌داد و  همچنین به واسطه تشدید کرونا در برخی مناطق نیز  نیاز بود تا نیروی کمکی  در این خصوص اعزام  شود که در این راستا بسیج جامعه پزشکی در این خصوص ورود کرده و خدمات خوبی را ارائه داد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان در پایان تاکید کرد: بسیج جامعه پزشکی همچنین در قالب تیم‌های شهید رهنمون که شامل پزشک، پرستار و روانشناس است را به مناطق محروم تبریز به صورت ماهانه و منظم اعزام می‌کند و در این راستا افرادی که نیازمند هستند به صورت رایگان معاینه شده و خدمات بهداشتی و درمانی نیز ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]