به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از خرم آباد، جلسه ویدئوکنفرانس قرارگاه جهش تولید و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی کشور امروز(سه‌شنبه) به ریاست موسی خادمی و با حضور مسئول طرح برنامه و بودجه سازمان بسیج کشور برگزار شد.

سید موسی خادمی در خصوص جلسه امروز اظهار داشت: در راستای محرومیت‌زدایی از استان کار مشترکی با همکاری سازمان بسیج کشور در زمینه اجرای طرح های عمرانی آغاز خواهد شد.

استاندار لرستان گفت: اجرای طرح های زیرساختی مانند راه، مسکن مردم، حوزه های دامپروری، گیاهان دارویی، مراکز درمانی و اقداماتی از این قبیل در جلسه امروز با مسئولین سازمان بسیج کشور و استان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: در صورت نهایی شدن این توافق، شاهد سرعت بیشتر در اجرای طرح ها و کم شدن هزینه ها خواهیم بود.

این مسئول بیان کرد: طبق روال معمول اقدامات عمرانی توسط دستگاه های اجرایی و با بهره‌گیری از توان پیمانکاران بخش خصوصی انجام می شود که در برخی موارد مشکلاتی مانند صعب‌العبور بودن مسیرها و مسائل مالی، پیمانکاران قادر به انجام کار در این مناطق نیستند که با توجه به ظرفیت بالای بسیج کشور در نظر داریم بخشی از اقدامات عمرانی استان را با همکاری این سازمان اجرایی کنیم.

خادمی با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر محرومیت زدایی در کشور خاطر نشان کرد: سازمان بسیج سازندگی کشور با استفاده از منابع و امکانات خود به خوبی می تواند در اجرای این مهم اقدام کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با مشخص شدن تعداد پروژه های قابل طرح، برآورد هزینه ها و در ادامه آن انعقاد تفاهم نامه مشترک با سازمان بسیج کشور و استان شاهد آغاز طرح های عمرانی در آینده نزدیک باشیم.

انتهای پیام/