فرمانده پایگاه هوانیروز کرمان از برگزاری موفقیت آمیز تمرین آموزشی پرواز در شب این پایگاه با بالگردهای ۲۱۴ و ۲۰۶ به منظور ارتقاء سطح آموزش و شناسایی باند پروازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سرهنگ خلبان اعتمادزاده فرمانده پایگاه هوانیروز کرمان گفت: به منظور حفظ و ارتقاء رزمی خلبانان و کادر فنی تمرین آموزشی پرواز در شب این پایگاه با حضور خلبانان مومن و متعهد با موفقیت انجام شد.

وی با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های ذاتی هوانیروز عملیات‌های پروازی در شبانه روز است، افزود: به منظور ارتقاء آمادگی خلبانان و کادر فنی در ماموریت های شبانه، تمرینات آموزشی پرواز در شب، به طور مستمر در تمامی پایگاه های هوانیروز کشور انجام می شود، پایگاه هوانیروز کرمان نیز توانسته است این ماموریت را به نحو شایسته در دل شب برگزار کند.

فرمانده پایگاه هوانیروز کرمان هدف از این تمرین شبانه را اجرای آموزش پروازی در دل شب عنوان و تاکید کرد: در راستای بالا بردن کیفیت آموزش و توان اجرای عملیات در شب و همچنین انتقال تجربیات به خلبانان جوان و کادر فنی، تمرین پرواز در شب با بالگردهای ۲۰۶ و ۲۱۴ با موفقیت کامل و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده انجام شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا