تجربیات دفاع مقدس می‌تواند هدایت‌بخش آینده ایران اسلامی باشد«انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، درباره ضرورت ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت در جامعه اظهار داشت: یکی از ارزشمندترین ثمرات بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس است.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه ایران طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تجربیاتی که از دفاع مقدس به یادگار مانده تمام نشدنی است و می‌تواند در مواجهه با توطئه‌های آتی دشمنان، هدایت‌کننده ایران اسلامی باشد.

استاندار تهران تبعیت از ولایت، وحدت و انسجام و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی را از درس‌های دوران دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در فشار و تحریم دشمنان بودیم و با استفاده از توانمندی‌های داخلی مشکلات را حل کرده‌ایم.

وی همچنین به موضوع کرونا اشاره کرد و با بیان اینکه مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، عنوان کرد: همه ارکان نظام در ایام شیوع ویروس کرونا تلاش کردند تا کمبودی در جامعه حس نشود.

محسنی بندپی در خصوص پروژه عادی‌سازی روابط برخی کشور‌های منطقه با رژیم صهیونیستی نیز گفت: فشار آمریکایی‌ها و لابی صهیونیستی باعث این توطئه شده است و این موضوع قطعاً مورد خواست ملت‌ها نیست. ملت مظلوم فلسطین و مسلمانان از این اقدام خشمگین هستند و یک روز هم این خشم را در جایی که لازم باشد به منصه ظهور می‌گذارند.

انتهای پیام/ ۴۲۱