اتحاد خود را حفظ کرده و در مقابل دشمنان سست نشوید

به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ارومیه، شهید فرخ حیدری، فرزند شجاع در تاریخ اول فروردین ۱۳۴۵ به دنیا آمد و در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۶۲ در جزیره مجنون طی عملیات خیبر به شهادت رسید.

در وصیت‌نامه شهید آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله فمنهم من قضى نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامى ایران، آن پیر جماران و اختر تابناک انقلاب که با فروزندگى خویش شب تار را براى ما روز سپید گردانید و ملت ما را از جهل و ظلمت رهانید و مایه عزت همیشگى مستضعفین جهان شد و سلام بر امت شهیدپرور و رزمندگان حماسه آفرین امام زمان(عج)در راه خدا مى جنگم و گرانبهاترین سرمایه ام یعنى جان خود را در راه الله فدا مى کنم تا بتوانم به مقصد نهایى خود نزدیک شوم و به لقاءالله بپیوندم. 

مگر شهادت سعادت نیست، پس اى گلوله ها دریابید مرا،. حال که به سوى دیار عاشقان ابدى رهسپار مى شوم درمانده و عاجزم و نمى دانم چگونه از شما ملت بزرگ که مکتب الهى و محمدى را احیا و یاد صحنه هاى غزوات رسول اکرم(ص) را در اذهان زنده کردید و از امام عزیز که سراسر عمر خود را فداى احیاء آیین اسلام کرد تشکر همیشگى را انجام دهم.

اى امت سرافراز رسول اکرم (ص) که به ضمانت ابرمرد تاریخ پا در گودى مبارزه با کفر جهانى نهادید و در این راه هزاران قربانى فدا کردید و موجب خشنودى امام زمان (عج) شدید. 

من بنده روسیاه خدا روسیاه تر از آن هستم که براى چنین امتى سخنى داشته باشم، زیرا که پیامم را خونم با زبانى گویا و کلامى شیرین بیان مى کند. با این حال برای یادآورز هم که شده تقاضاهایی دارم که متذکر می شوم، اى ملت شجاع و شهیدپرور ایران، فضل الهى شامل حال شما شده است. 

آن را حفظ کنید و مبادا او را تنها بگذارید، اکنون صداى هل من ناصر ینصرنى روح الله بلند است به فرماندهى امام زمان(عج)، جوانان به پا خیزید و به کمک رزمندگان بشتابید که قدس در انتظار شماست و راه آن از کربلا مى گذرد. 

شما هستید که باید به وعده صدیق الهى که همان پیروزى حق بر باطل است جامه عمل بپوشانید، برادران و خواهران اگر طالب سعادت ابدى هستید بدانید که تنها با شهادت است که مى توان به سعادت اخروى دست یافت و نعمت شهادت به دست نمى آید مگر با شناخت خدا و شناخت خدا میسر نمى شود مگر با شناخت خود و شناخت خود و نفس امکان ندارد مگر اینکه پرده غفلت از دیدگان کنار زده شود و کدورت ها از قلوب پاک شود. 

ملت عزیز بدانید که این اسلام و آزادی‌ها به قیمت گزافى به دست ما رسیده است شهداى زیادى که در رأس آنها روحانیت مبارز بوده اند و در این راه خون خود را براى‌ آبیارى نهال‌ انقلاب اسلامى هدیه کردند.

این بنده حقیر عاجزانه از شما خواهان است که اتحاد خود را حفظ کنید و از تفرقه و جدایى بپرهیزید که مایه شکست و ذلت است در مقابل دشمنان اسلام و منافقین و ضدانقلابیون داخلى سست نشوید و در این راه صبر و استقامت بورزید، چرا که خدا با صابرین است. از کمبودها ناراضى نباشید، زیرا حاصلى که از انقلاب به دست آمده در مقابل این گونه کمبودهاى مادى خیلى عظیم است.

انتهای پیام/