به گزارش بسیج پرس عد از اقدام کور تروریست‌ها در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی در خردادماه امسال، سعی کردیم تدابیر امنیتی شهر تهران را افزایش دهیم و در نتیجه این امر، امروز شاهد شرایط بهتری نسبت به گذشته هستیم.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه در کنار ارتقای سطح امنیتی تهران، تلاش شده تا از امنیتی کردن شهر و حضور نمایان نیروهای امنیتی پرهیز شود، عنوان کرد: سپاه تهران بزرگ هر نوع تهدید احتمالی که امنیت تهران را هدف گرفته است، رصد و آنها را در نطفه خفه می‌کند.

وی افزود: ما تلاش کردیم در مسیر ارتقای سطح امنیتی تهران، برای کسانی که در خصوص امنیت تهران انجام وظیفه می‌کنند، آموزش‌های ویژه و خاصی ارائه دهیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با انواع حیله‌ها، خدعه‌ها و ترفندها به دنبال تضعیف تفکر و منش «بسیجی» در کشور هستند ولی باید این را بدانند که جوانان این کشور در موقع عمل ضرب شست محکم‌تری نسبت به زمان دفاع مقدس به آنها نشان می‌دهند و تمام نقشه‌های مراکز تحقیقاتی‌شان را نقش بر آب می‌کنند.

دسته بندی: فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>