آمار شهدای نیروی انتظامی نشان دهنده عزم راسخ مدافعان امنیت استبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از قم، «سید مرتضی سقائیان‌نژاد» شهردار قم با صدور پیامی به‌مناسبت فرارسیدن ۱۳ مهر مصادف با روز نیروی انتظامی، یاد و خاطره شهدای ناجا را گرامی داشت.

متن کامل پیام شهردار قم به مناسبت فرارسیدن روز نیروی انتظامی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

نیروی انتظامی از دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی است که با رویکرد خدمت‌محوری و امنیت‌مداری و مقید به اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی الگویی موفق و شایسته برای تامین امنیت است و حضور هوشمندانه این عزیزان در مدیریت بحران‌ها و اقتدارشان در برخورد قاطعانه با مفسدان، تهدیدات ضد امنیتی، گروهک‌های تروریستی، اشرار و برهم‌زنندگان نظم، امنیت و آرامش عمومی به‌خوبی نمایان است. کاهش آمار جرائم در کشور حکایت از موفقیت این سرافرازان همیشه در میدان در ماموریت‌های خود دارد که هم در پیشگیری و هم در برخورد با متخلفان به خوبی عمل کرده اند.

بین مردم و نیروی انتظامی جدایی و فاصله‌ای نمی‌توان تصور کرد. این غیور مردان مدافع امنیت مردم هستند و شمار شهدای این نیرو نشانه‌ی عزم راسخ آنان برای تامین امنیت پایدار در داخل مرزهاست.

تعدد و تنوع ماموریت‌های این نیروی مردمی، دلالت بر ظرفیت بالا و توانمندی آن‌ها دارد و هرکس قصد تهدید و یا ضربه‌زدن به این نیروی الهی را داشته باشد؛ نشان می‌دهد که در محاسباتش دچار اشتباه شده و جز پشیمانی بهره‌ای نخواهد برد.

بی‌شک این مجاهدان سرافراز با بهره‌گیری از آخرین دستاورد‌های علمی و فناوری در گام دوم انقلاب مقتدرتر و با صلابت‌تر از گذشته می‌درخشند و با میثاق خود در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل تحت فرماندهی مقام عظمای ولایت با برنامه‌ریزی و سخت‌کوشی در سایه عنایات خاصه بقیةالله‌الاعظم امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) انجام وظیفه می‌نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سیزدهم مهرماه روز نیروی انتظامی برای همه این دلاور مردان، سلامتی و سربلندی آرزومندم. شایسته است ادای احترامی داشته باشیم محضر پاک و مقدس شهدای ناجا و خانواده معظم این شهیدان و عرض ارادتی به مقام والای جانبازان، ایثارگران و آزادگان این نیروی خدوم که نزد باریتعالی مقامی ویژه دارند.

سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم

انتهای پیام/