آمادگی حداکثری بیمارستان های ناجا برای درمان بیماران کروناییبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی آمادگی حداکثری بیمارستان‎های ناجا برای ارائه خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان کرونایی را اعلام کرد.

متن این پیام به این شرح است:

در پی صدور فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‎العالی) مبنی بر اختصاص امکانات بهداشتی نیروهای مسلح در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا؛ نیروی انتظامی نیز با تخصیص ظرفیت بیمارستان های خود برای درمان بیماران کرونایی و نیز بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌ها، امکانات و تجهیزات دوشادوش مدافعان سلامت در میدان مقابله با کرونا حضور دارد.

برهمین اساس، بیمارستان‌های ناجا در راستای خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان آمادگی حداکثری دارد و هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد؛ از سوی دیگر روند درمان بیماران تا حصول اطمینان از بهبودی کامل با جدیت دنبال و پیگیری می شود.

در این شرایط سخت، شاهد ایثار و از خودگذشتگی کارکنان نیروی انتظامی بالاخص مجموعه بهداشت و درمان ناجا هستیم که با جانفشانی و روحیه ایثارگری پا به میدان گذاشته اند که در جریان اجرای این ماموریت تعدادی از همکارانم به فیض شهادت نائل آمده اند.

انتهای پیام/۳۴۱