[ad_1]

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر و در مورد انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید و شرایط استقلال گفت: انتخاب فکری بهترین کاری بود که در مجموعه استقلال اتفاق افتاد. فکری کاریزمای این کار را دارد. با توجه به اینکه یکی از بازیکنان قدیمی استقلال بوده از تیم شناخت کافی دارد و خوشحالم از اینکه کادر فنی او همه از تجربه بالایی برخوردارند و یک ترکیب کاملاً آبی را به وجود آورده‌اند. در کنار آنها پرویز مظلومی هم حاضر است؛ کسی که چندین سال در سمت‌های مربی و سرمربی در کادر فنی بوده و اعتقاد دارم او نقش تعیین کننده‌ای برای استقلال دارد.

وی در مورد زمان کمی که تا شروع لیگ بیستم برای استقلال باقی مانده گفت: با توجه به اتفاقاتی که در کشور رخ داد تقریباً تمامی تیم‌ها زمان کمی برای آماده سازی خواهند داشت. البته شرایط آبی پوشان کمی متفاوت است. آنها تغییرات زیادی داشتند و این می‌تواند برای آنها بیشتر از سایر تیم‌های دیگر تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: استقلال در چند سال گذشته از تغییر مدیریت ضربه‌های زیادی خورده اما امیدوارم این تغییرات جدید به ثبات رسیده تا استقلال بتواند به آرامشی که به دنبال آن است دست پیدا کند.

ستار همدانی با انتقاد از صحبت‌های یکی از اعضای هیئت مدیره که گفته بوده استقلال در این فصل قهرمان خواهد شد گفت: برخی آقایان نباید بدون مطالعه صحبت کنند و قول‌هایی بدهند که باعث تشویش اذهان عمومی بشود. من شفاف می گویم این دوستان اگر حرف زدن بلد نیستند حرف نزدن هم بلد نیستند؟ آنها باید اجازه دهند کادر فنی با آرامش به کارش ادامه دهد تا استقلال با حمایت هواداران شروعی موفق در لیگ داشته باشد.

وی در مورد حضور سه سرمربی با تجربه در استقلال افزود: پرویز مظلومی، صمد مرفاوی و فکری همگی از بازیکنان قدیمی و خوشنام استقلال هستند البته وظیفه سرپرستی به پرویز مظلومی سپرده شده که سال‌ها حضورش در استقلال باعث شده از تجربه بالایی برخوردار باشد. او باید مدیریت قوی داشته باشد و می‌تواند بسیار در آرامش استقلال تعیین کننده باشد. به طور حتم با شناختی که از مظلومی داریم او از عهده این کار بر می‌آید و می‌تواند کمک موثری به کادر فنی و بازیکنان داشته باشد. مرفاوی هم سالهاست که در پست‌های سرمربیگری و مدیر فنی کار کرده و تجربه بالایی دارد و این مثلث سه سرمربی در استقلال هم به این تیم وزن بالایی داده و هم می‌تواند در طول فصل در نتایج تاثیر بسزایی داشته باشد.

همدانی در پایان و در پاسخ به این سئوال که با توجه به تغییراتی که در این تیم بوجود آمده می‌توان برای استقلال آینده روشنی را متصور شد گفت: من به این تیم خوشبین هستم. شرایط برای این تیم فرق کرده، بازیکنان باید احترام به بزرگ‌تر و یکدیگر را به جا بیاورند و با بودن یک نیمکت کاملاً استقلالی مطمئن هستم که آبی پوشان شروعی موفق در فصل جدید خواهند داشت.

[ad_2]

منبع:مهر