لیدا سیرانی امروز در گفت و گو با خبرنگار بسیج پرس در خوی، اظهار کرد: همزمان با دهه اول محرم بیش از ۳۰۰ بسته کمک های مومنانه  به همت خواهران در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن دهه اول محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر، گفت: در پی استقبال خیرین در امر کمک به محرومین و بر حسب امر مقام معظم رهبری که فرموده اند «کسی از قلم نیفتد» افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا توسط گروه‌های جهادی خانه به خانه  شناسایی شده و در لیست اهدای بسته کمک های مومنانه قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای فراگیر کردن کمک به هموطن و دستگیری از نیازمندان هر چند می دانیم ظرفیت‌های بسیج بسیار بالاست و بایستی رسانه‌ای شود اما تمام دقت و تلاش خود را می کنیم تا  کرامت افراد نیازمند حفظ شود.
وی با اعلام آمادگی حوزه‌های مقاومت بسیج در امر خدمت رسانی و جمع آوری کمک‌های مومنانه همشهریان و خیرین عزیز، تاکید کرد: هر کجا بسیج و سپاه ورود پیدا کرد مشکلات حل شده است، هرچند امروزه در تنگنای تحریم ها همه با مشکل اقتصادی روبرو شده‌ایم، اما ایثار و از خود گذشتگی را در جامعه شاهد هستیم.

این مسئول افزود: همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه ۶ شهریور بیش از ۳۰۰ بسته کمک مومنانه  که به همت حوزه های خواهران و خیرین جمع آوری شده است بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام