[ad_1]

آغاز اجرای پروژه صهیونیستی «مسیر کشتزارها» با هدف آمادگی برای جنگ با غزهبه گزارش گروه بین‌الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» امروز اعلام کرد، ارتش رژیم صهیونیستی اجرای پروژه موسوم به «مسیر کشتزارها» را آغاز کرده تا حرکت خودروهای زرهی صهیونیستی به سمت نوار غزه را تسهیل کند.

براساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد بر اساس این طرح دهها کیلومتر راه را در مجاورت نوار غزه هموار کند و تا کنون چهار کیلومتر هموار و آسفالت شده‌ است.

روزنامه مذکور افزود، این اقدام رژیم صهیونیستی در نتیجه درسی که از جنگ ۲۰۱۴ علیه نوار غزه گرفته، انجام می‌شود. در آن جنگ ۵۱ روزه تانک‌ها و خودروهای زرهی صهیونیستی با عبور از مزارع شهرک‌نشینان صهیونیست، به بسیاری از آنها آسیب وارد کردند.

این پروژه همچنین شامل ایجاد مناطق مستحکم برای تجمع نظامیان صهیونیستی و خودروهای زرهی آنهاست تا گروه‌های مقاومت نتوانند با راکت، آنها را هدف بگیرند.

یک مقام نظامی صهیونیستی در این خصوص گفت، هدف از پروژه مذکور رسیدن به بالاترین حد آمادگی برای مقابله با نوار غزه و کاستن از خسارت‌های وارده به کشاورزان صهیونیست است.

انتهای پیام/۳۴۱

[ad_2]