انجام آسفالت 2 مرز بین المللی شلمچه و چذابه برای تردد بهتر زائرین کربلا

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، «عباس بهرامی نیا» مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خوزستان امروز در خصوص گزارش ارائه داده خود در نشست شورای اربعین حسینی (ع) استان خوزستان، اظهار داشت: آسفالت منتهی به دو مرز بین المللی شلمچه و چذابه در استان خوزستان با اعتباری بالغ‌ بر ۹۷۱ میلیارد ریال در حال انجام است.

وی افزود: پروژه اهواز، سوسنگرد و چذابه ۲۰ کیلومتر است که اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دیگر مسیرها نیز فعال هستند و طبق برنامه‌ریزی و تقویم زمان‌بندی به اتمام می رسند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خوزستان با اشاره به اینکه انتظار داریم تمامی محورها به سمت چهار مسیر ورودی استان آمادگی تردد حجم عظیم زائران را داشته باشند، بیان کرد: اکنون ۱۸ اکیپ لکه‌گیری و رو کش آسفالت با مبلغی بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد تومان فعال هستند.

بهرامی تصریح کرد: در زمینه مباحث ایمنی مانند نصب تابلوها، خط‌کشی، تابلو اطلاعات و روشنایی نیز امورات لازم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر در این مسیرها کارهای بسیاری انجام شده است، گفت: تمامی این کارهای انجام شده از بودجه ملی بوده است اما در حال حاضر به دلیل کمبود بودجه‌ای نیازمند کمک‌های استانی هستیم.

انتهای پیام/