به گزارش خبرگزاری بسیج پرس این دیدار حساس، پربرخورد و مهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور سه شنبه شب و بدون حضور تماشاگر در استادیوم تختی انزلی برگزار شد.

گل‌های تیم فوتبال شهرداری آستارا در دقایق ۱۳ و ۴۵ نیمه اول بازی توسط امین حقده و گل سوم نیز در دقیقه ۵۹ نیمه دوم بازی توسط پژمان ثباتی به ثمر رسید.

تک گل تیم شهرداری همدان در نیمه دوم بازی و از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۷ بازی به ثمر رسید.

تیم فوتبال شهرداری آستارا در دقیقه ۸۹ بازی در پی دریافت کارت قرمز و اخراج آیدین مسعودی دروازبان خود ۱۰ نفره شد و در بازی هفته آینده این تیم با کاسپین قزوین تیم شهرداری آستارا بدون دروازبان اصلی خود در این مسابقه به میدان خواهد رفت.

بازیکنان تیم فوتبال شهرداری آستارا در این دیدار پربرخورد به نحوه قضاوت داور بازی و گرفتن پنالتی در دقیقه ۸۹ بازی و اخراج دروازبان خود اعتراض کردند.

شهرداری آستارا که نماینده فوتبال استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور است، به دلیل نبود نورافکن در ورزشگاه وحدت آستارا این مسابقه را در ورزشگاه تختی انزلی و بدون حضور تماشاگر و با همکاری هیئت فوتبال شهرستان انزلی برگزار کرد.

این تیم با این نتیجه در جدول مسابقات لیگ دسته دوم از ۲۵ بازی ۴۹ امتیازی شده و با اختلاف تفاضل گل کمتر با تیم خیبر خرم آباد در رده دوم لیگ قرار دارد و از تیم‌های مدعی قهرمانی و صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور است.

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، ۲۸ تیم در قالب ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت می‌کنند و شهرداری آستارا برای نخستین بار در این رقابت‌ها حضور دارد.منبع:مهر