محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سالهای اخیر هرگاه اتفاق خوبی برای استقلال افتاد که هواداران از آن خوشحال شدند، بلافاصله یک حاشیه بزرگ و سنگین برای این تیم ایجاد شد تا آرامش باشگاه و خوشحالی هواداران از بین برود. واقعا می ترسم استقلال قهرمان جام حذفی شود و اتفاقات بد دیگری برای آن روی دهد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: به محض این که این تیم صدرنشین لیگ برتر شد استراماچونی تهران را ترک کرد و بلافاصله بعد از پیروزی در دربی مجیدی استعفا داد و این حاشیه‌هایی که شاهد آن هستیم اتفاق افتاد. برای همین است که من می‌ترسم تیم قهرمان جام حذفی شود و شاهد یکسری اتفاقات و حواشی دیگر برای آن باشیم.

وی افزود: واقعا فکر می‌کنم آرامش به استقلال نیامده و به نظر می‌رسد یک جریان در سیستم فوتبال هست که وظیفه اش سلب آرامش و آسایش از استقلال باشد. 

نوری ادامه داد: اگر استقلال در سالهای اخیر درگیر این حاشیه‌ها نبود بارها می‌توانست قهرمان شود. اما همیشه قربانی اختلافات داخلی و حاشیه‌هایی شده که شاید خیلی از آنها خودساخته باشد.

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان در خصوص نقل و انتقالات بیان داشت: چون پرسپولیس دو سه بازیکن جذب کرده هواداران استقلال احساساتی شده و درخواست جذب بازیکن دارند. این درست است که ما نباید در کورس نقل و انتقالات از دیگر تیم ها و به خصوص از تیم رقیب جا بمانیم، اما این مسئله را هم در نظر بگیرید که نباید در این زمینه احساسی عمل کنیم. 

وی در ادامه تاکید کرد: می‌دانم مدیران باشگاه با بازیکنان مورد نظر مذاکراتی را آغاز کرده‌اند و انشاءالله با نقل و انتقالاتی کاملا منطقی و غیر احساسی نقاط ضعف تیم را ترمیم می‌کنند.

پیشکسوت استقلال بیان داشت: البته این را هم در نظر بگیریم که حفظ این تیم بسیار دشوار و حتی دشوار تر از جذب بازیکن جدید است که مدیران باشگاه باید در عملی ساختن این امر خطیر تلاش زیادی نمایند.منبع:مهر